Ahojte priatelia, oznamujeme že naša agentúra pozastavuje svoju činnosť od 15.Mája 2018 do doby nášho návratu na Slovensko, (čo je čas neurčitý). 
Naďalej sme dostupný na: info@ balewa.sk
(Poradíme, pomôžeme, sprostredkujeme)
Tibor a Ľubka

Deti, ktoré sa zúčastnili tábora, boli jedným slovom skvelé. 

 

Milí Liptáci. Už čoskoro tu máme letné prázdniny. Pre vaše deti sme pripravili denné tábory, zamerané na pohybové aktivity ( turistika, bicyklovanie, plávanie ). Program, pri ktorom sa určite zabavia a spoznajú krásne miesta. Nezabudli sme ani na kúsok histórie, navštívime hrady a skanzen. Viac informácií o termínoch, programe nájdete v " Aktuálnej ponuke".

Chceme sa s vami podeliť aj o zážitky z cesty do Švajčiarska, kde bolo našim cieľom prejsť prekrásne FERRATY. Pre milovníkov ferrát, už teraz plánujeme na budúci rok niečo podobne zaujímavé a úžasné. Pre inšpiráciu pridávam pár foto.

Milí priatelia. Minulý týždeň sme mali možnosť navštíviť RAJ VŠETKÝCH BIKEROV, mesto na pobreží Talianska, mesto známe svojimi bielymi piesočnatými plážami, skalou Caprazoppa, ktorú zdolávajú horelezci všetkých krajín. Hovorím o meste FINALE LIGURE. Krásne štyri dni na bicykloch nás utvrdili v tom, že právom sa o meste hovorí ako o RAJI BIKEROV a bola by škoda, keby sme na budúci rok toto miesto nezaradili do našej ponuky pre vás bikerov, nadšencov horolezectva ... .

Vaša partnerka/partner/kamarátka/kamarát nezdieľa s vami rovnakú vášeň pre spoznávanie krás Vysokých, Nízkych, Belianskych Tatier? Nemáte nikoho, s kým by ste absolvavala/l niekoľko kilometrovú cyklotúru, známymi i menej známymi cyklochodníkmi? S nami nikde a nikdy nebudete sama/sám. Absolvujeme s vami návštevu hradu, salaša, splavíme sa s vami na plti, pôjdeme s vami na túru, cyklotúru, ktorú si vyberiete z našej ponuky. Pokiaľ vám nevyhovuje nami stanovený termín, stačí zavolať. Vieme sa vždy dohodnúť.